Wiata drewniana

Wiata drewniana
Nie masz garażu, w którym mógłbyś schować samochód ? Martwisz się, że grad może go zniszczyć ? Stwórz drewnianą wiatę, która może mieć wielofunkcyjne zastosowanie. 

Odpowiednio stworzona wiata może posłużyć jako ochrona dla Twojego samochodu przed deszczem czy burzą lecz również stanowić miejsce rodzinnych grilli czy zabawy dla dzieci. Wykonaj ją w taki sposób byś w zależności od potrzeby mógł wykorzystać jako garaż lub ogrodową altankę. Postaraj się aby jej boki również wypełnione były drewnem. Dzięki temu podczas wietrznych wieczorów będzie tam znacznie cieplej a dym z grilla nie będzie roznosił się po całej działce. Jeżeli masz na tyle miejsca to zrób taką wiatę, by była schronieniem dla dwóch samochodów. Możesz również pokryć ją metalową blachą co znacznie bardziej przyczyni się do jej stabilności i wytrzymałości. 

POLECANE FIRMY

Meble wypoczynkowe skórzane

Meble wypoczynkowe skórzane

Meble skórzane posiadają wiele zalet. Po pierwsze są one wygodne w codziennym użytkowaniu. Skóra to materiał, który nie niszczy się tak szybko jak wiele tkanin i pozwala on na długie lata użytkowania mebli. Jest on barwiony n
Wiata drewniana

Wiata drewniana

Nie podobają Ci się żadne meble ogrodowe w sklepie ? Stwórz swoją niepowtarzalną wiatę.
Donice dębowe

Donice dębowe

Drewno kojarzy się nam z klasyką oraz elegancją. Wszystko co drewniane jest bardziej naturalne oraz przytulne. Jeżeli również lubisz wszystkie rzeczy, które wykonane są z drewna, zamiast plastiku, czy tworzyw sztucznych.
Okna PCV

Okna PCV

Okno PCV to bardzo rozsądne rozwiązanie - sprawdźcie dlaczego.