Prognoza na wrzesień i październik - Platyna

Prognoza na wrzesień i październik - Platyna

Od długiego czasu utrzymuje się spadkowy trend dla platyny. Dodatkowo kuriozalną sytuacją jest fakt, że nadal pozostaje tańsza od złota. Jak sytuacja na rynku platyny będzie kształtowała sie w najbliższych miesiącach? W poniższym artykule przedstawimy naszą analizę.

 

W obecnej chwili sytuacja na rynku platyny jest zła. Próżno wypatrywać na wykresach długofalowych wzrostów. Przez ostatnie 3 miesiące surowiec ten regularnie tanieje. Bez wątpienia ma to wpływ z osłabiającą się chińską giełdą. W mojej opinii trend ten odwróci się ale nie nastąpi to tak szybko. Do końca roku będzie utrzymywał się trend spadkowy lecz spadki te zdecydowanie wyhamują. Nie często zdarza się sytuacja, w której platyna jest tańsza od złota. Myślę, że właśnie od tego surowca platyna będzie uzależniona. Gdy złoto pójdzie do góry to cena platyny również zacznie rosnąć ponownie przebijając wartością złoto.

POLECANE FIRMY

Co daje montaż splittera w samochodzie

Co daje montaż splittera w samochodzie

Splittery - jedne z najciekawszych części samochodowego tuningu optycznego. Najciekawsze, bo istnieje wiele ich rodzajów i mogą być montowane zarówno w przedniej, jak i tylnej części samochodu. Tego typu produkty będą rewelacyjnym
Meble wypoczynkowe skórzane

Meble wypoczynkowe skórzane

Meble skórzane posiadają wiele zalet. Po pierwsze są one wygodne w codziennym użytkowaniu. Skóra to materiał, który nie niszczy się tak szybko jak wiele tkanin i pozwala on na długie lata użytkowania mebli. Jest on barwiony n
Wiata drewniana

Wiata drewniana

Nie podobają Ci się żadne meble ogrodowe w sklepie ? Stwórz swoją niepowtarzalną wiatę.
Donice dębowe

Donice dębowe

Drewno kojarzy się nam z klasyką oraz elegancją. Wszystko co drewniane jest bardziej naturalne oraz przytulne. Jeżeli również lubisz wszystkie rzeczy, które wykonane są z drewna, zamiast plastiku, czy tworzyw sztucznych.