Kupujemy samochód sprowadzany z zagranicy

Kupujemy samochód sprowadzany z zagranicy
Kupując używany samochód z zagranicy musimy szczególnie uważać na to by nie paść ofiarą oszustwa. Dość powszechnym zjawiskiem jest fałszowana Karta Pojazdu, czy cofanie liczników, nie wierzmy też w zapewnienia, że samochód nigdy nie miał wypadku.

Co więc zrobić by nie paść ofiarą oszustwa? Przede wszystkim jeśli widzimy, że Karta Pojazdu nie jest zniszczona, a wszystkie wpisy w niej są dokonane tym samym długopisem, to możemy z dużym prawdopodobieństwem powiedzieć że jest fałszywa. Tak samo jeśli wiedzmy, że samochód ma podejrzanie mało kilometrów, a od sprzedawcy słyszymy, że był użytkowany przez osobę która mało jeździła, ale czasami ilość tych kilometrów jest niemożliwie mała. Praktycznie zawsze wtedy mamy do czynienia z oszustwem. Tylko ile to znaczy „niemożliwie mało”.

Na przykład gdy widzimy samochód 15 letni ze przejechanymi 150 000 km. Jest to nie możliwe. Prawie na pewno jest to wynik cofania licznika. Aby sprawdzić czy samochód ma oryginalny lakier warto skorzystać ze specjalnego skanera.

POWIĄZANE PORADY

Skup samochodów w Łodzi

Pojawianie się na ulicach coraz większej ilości samochodów powoduje, że bardzo szybko rozwijają się różne formy działalności związane z tą branżą. Dzieje się tak właściwie w każdym regionie. Jest to jednak charakterystyczne
Skup samochodów w Warszawie

Skup samochodów w Warszawie

Wiele osób które mieszkają w miejscowościach oddalonych od większych miast, może myśleć, że na przykład skup samochodów w Warszawie jest za daleko, żeby z niego korzystać, ponieważ wiąże się to z potrzebą dojeżdżania

POWIĄZANE WPISY

DARCAR Dariusz Świerczyński

DARCAR Dariusz Świerczyński

ul. ul.Chełmońskiego 9 / 61 02-495 Warszawa
Auto skup Darcar od ponad 10 lat prowadzi skup samochodów używanych w Warszawie. Firma pomaga osob
http://www.autodarcar.pl
Ilość odwiedziń: 143
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 23.04.2018
Data dodania: 31.01.2018
auto skup skup samochodów skup aut

Uniqmetal sp. z o.o - Skup złomu

ul. Żeleńskiego 4 35-105 Rzeszów woj. podkarpackie
Platyna jest to metal o dużej wytrzymałości. Jest używany w życiu codziennym człowieka od wi
http://www.uniqmetal.pl/
Ilość odwiedziń: 187
Ocena: 0
Komentarzy: 0
Ostatnia wizyta: 24.04.2018
Data dodania: 10.01.2018
katalizator platyna samochód pojazd